Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Bezpłatny webinar ZWRP

26 maja 2022|09:00 - 12:00

26 maja br. w godz. 9:00 do 12:00 odbędzie się bezpłatne szkolenie pt. Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz odwaga w procesie podejmowania decyzji. Webinar jest organizowany przez Związek Województw RP w ramach projektu Edu Polskie Regiony.

Zakres szkolenia obejmuje tematy:

– moja rola w budowaniu zaangażowania i odpowiedzialności swojej i pracowników,

– analiza dotychczasowych działań i kreowanie pomysłów na przyszłość,

– różne strategie podejmowania decyzji i skłonność do ryzyka,

– czym tak naprawdę jest odwaga w podejmowaniu decyzji,

– poziom samooceny i przekonania ich wpływ na podejmowanie decyzji,

– wpływ postaw nonkonformistycznych na trafność podejmowanych decyzji

– co to znaczy „dobra decyzja”- wspólne opracowanie wyznaczników, moje decyzje od dziś.

Cele webinaru to nabycie umiejętności planowania decyzji i ich przekazywania, umiejętności podejmowania decyzji poprzez zastosowanie konkretnych technik, wdrożenie nowych sposobów podejmowania decyzji. A także poznanie wad i zalet podejmowania decyzji zespołowych, typowych błędów/preferencji decyzyjnych uczestników. To budowanie u lidera świadomości zorientowanej na kreowanie postaw odpowiedzialnych oraz na budowanie zaangażowania, jako kluczowego czynnika sukcesu pracy zespołu.

Czas trwania spotkania to trzy godziny, start o 9:00.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Obowiązują zapisy przez stronę www, zakładka szkolenia – należy wybrać właściwe szkolenie.

Szkolenia | Polskie Regiony

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link z zaproszeniem.

Szkolenie odbędzie się na platformie TEAMS.

Zgłoszenia można nadsyłać do 24 maja br.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 12 362 69 68.

 

Prowadzenie:

Wojciech Papierkowski. Dyplomowany trener Master Business Trainer i Ignite Trainer. Trener Standardu HRD BP. Coach ICF.

Posiada bogate i unikalne doświadczenie w dziedzinie zarządzania strategicznego, zarządzania zespołami pracowników, zarządzania projektami, które zdobywał w pracy w kraju i za granicą jako menedżer, trener, doradca i coach. Był odpowiedzialny za budowę procedur i narzędzi do oceny opłacalności projektów rozwojowych, analizę potencjału przedsiębiorstw, tworzenie modeli biznesowych i biznes planów.

Pracuje indywidualnie z menedżerami, pomaga im odkryć i rozwijać wewnętrzny potencjał, pracować nad obszarami wymagającymi wsparcia i rozwoju (Corporate coaching, Executive coaching).

Wspiera zarządy w opracowaniu i wdrażaniu strategii firmy, projektowaniu działań przynoszących rozwój organizacji, buduje zaangażowanie pracowników w realizację celów firmy. Pracuje z wykorzystaniem metod 360’ 180’ AC/DC.

Przez ponad 15 lat zarządzał zespołami i był trenerem wewnętrznym w firmie Onet.pl i Zumi.pl, gdzie wdrażał autorskie programy z zakresu zarządzania, negocjacji, budowania zespołów, a także wykorzystania technik wywierania wpływu i skutecznej argumentacji (1500 godzin praktycznych szkoleń i warsztatów).

Details

Date:
26 maja 2022
Time:
09:00 - 12:00
Event Tags:
, ,