fbpx

Nadchodzące Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatny webinar 

20 stycznia|09:00 - 12:00

20 stycznia 2022 r. w godz. 9:00 do 12:00 odbędzie się bezpłatny webinar pt. Sekrety zwycięskich zespołów rozproszonych organizowany przez Związek Województw RP w ramach cyklu Edu Polskie Regiony.

Sekrety zwycięskich zespołów rozproszonych to szkolenie, na którym omówione zostaną następujące zagadnienia:

– warunki sprzyjające sukcesowi w zespołach rozproszonych i standardowych – podejścia Wharton School oraz INSEAD

– stopień immersji i nawigowania na stanowiskach w zespołach klasycznych i wirtualnych

– III fale pracy wirtualnej Johnsa i Grattona

– dźwignie przywódcze i sposób ich realizacji w środowisku wirtualnym/rozproszonym.

Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy będą świadomi kluczowych wyzwań w funkcjonowaniu zespołów podczas pracy zdalnej oraz poznają sposoby na radzenie sobie z nimi. Będą potrafili stworzyć wizję funkcjonowania własnego zespołu w warunkach pracy zdalnej oraz zakomunikować ją swoim pracownikom.

 

W programie webinaru znajduje się również punkt pt. Strategiczny Menedżer – prowadzenie spotkań online, a w nim:

– typy spotkań i oczekiwane zaangażowanie, organizacja dyskusji i podejmowanie decyzji

– techniki zwinne – źródła sukcesu w rozwiązywaniu problemów

– Lean Coffee – sposób na angażujące spotkania schematy pracy nad problemem.

Uczestnicy poszerzą swoje umiejętności o techniki zwinne i Lean repertuar narzędzi i technik użytecznych w prowadzeniu spotkań zdalnych, nauczą się dopasowywać je do celu spotkania i oczekiwanego zaangażowania uczestników. Zidentyfikują własne nawyki i strategie, które przestały być użyteczne w kontekście spotkań zdalnych, a następnie poznają odpowiednie do nich alternatywy.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy TEAMS.

Udział w webinarium jest nieodpłatny. Obowiązują zapisy przez stronę www, zakładka szkolenia – należy wybrać właściwe szkolenie.

Szkolenia | Polskie Regiony

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link udostępniający szkolenie.

Zgłoszenia można nadsyłać do 18 stycznia 2022 r.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 12 362 69 68.

Informacje o prowadzącym

Wojciech Papierkowski – dyplomowany trener Master Business Trainer i Ignite Trainer. Trener Standardu HRD BP. Coach ICF.

Posiada bogate i unikalne doświadczenie w dziedzinie zarządzania strategicznego, zarządzania zespołami pracowników, zarządzania projektami, które zdobywał w pracy w kraju i za granicą jako menedżer, trener, doradca i coach. Był odpowiedzialny za budowę procedur i narzędzi do oceny opłacalności projektów rozwojowych, analizę potencjału przedsiębiorstw, tworzenie modeli biznesowych i biznes planów.

Pracuje indywidualnie z menedżerami, pomaga im odkryć i rozwijać wewnętrzny potencjał, pracować nad obszarami wymagającymi wsparcia i rozwoju (Corporate coaching, Executive coaching).

Wspiera Zarządy w opracowaniu i wdrażaniu strategii firmy, projektowaniu działań przynoszących rozwój organizacji, buduje zaangażowanie pracowników w realizację celów firmy. Pracuje z wykorzystaniem metod 360’ 180’ AC/DC.

Przez ponad 15 lat zarządzał zespołami i był trenerem wewnętrznym w firmie Onet.pl i Zumi.pl, gdzie wdrażał autorskie programy z zakresu zarządzania, negocjacji, budowania zespołów, a także wykorzystania technik wywierania wpływu i skutecznej argumentacji (1500 godzin praktycznych szkoleń i warsztatów).

Szczegóły

Data:
20 stycznia
Godzina:
09:00 - 12:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,