fbpx

9. Forum Inteligentnego Rozwoju już w czerwcu

Nowa kadencja władz samorządowych, czyli co na Local Trends 2024?
7 maja 2024
Zakończył się V Międzynarodowy Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2024
10 maja 2024
Pokaż wszystkie

9. Forum Inteligentnego Rozwoju już w czerwcu

„Innowacje wychodzą̨ z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa”- pod takim hasłem odbędzie się 9. Forum Inteligentnego Rozwoju. Do wydarzenia został niewiele ponad miesiąc, więc warto uwzględnić go w kalendarzu. Widzimy się już 20 czerwca w Gdańsku. ZWRP jest partnerem wydarzenia.

Forum Inteligentnego Rozwoju to „unikalny kongres przyszłości”, czyli wydarzenie gospodarczo-technologiczne poświęcone upowszechnianiu nowatorskich badań naukowych i innowacyjnych technologii, które mają dużą szansę na sukces rynkowy i polepszenie standardu i bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat.

Kongres służy nawiązywaniu trwałych relacji między przedsiębiorcami wizjonerami, wybitnymi polskimi naukowcami ukierunkowanymi w swym działaniu na współpracę z biznesem, inwestorami oraz samorządowcami stwarzającymi atrakcyjne warunki do lokowania biznesu w swoich regionach.

W roku 2024 odbędą się aż dwie edycje Forum, z czego pierwsza już niebawem. „Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa” to hasło przewodnie nadchodzącego wydarzenia. – Chcemy pokazać to, co jeszcze nieodkryte, a zasługuje na zaprezentowanie światu. Chcemy wspierać i promować Was – Wasze innowacyjne rozwiązania. – podkreślają organizatorzy.
To właśnie dzięki ideom, badaniom i pomysłom naszych partnerów codzienne życie staje się łatwiejsze. Wokół kongresu ponownie skupimy zatem wyjątkowe postaci, których historie mogą być swoistym zapalnikiem do podejmowania kolejnych działań na rzecz inteligentnego rozwoju. – czytamy na stronie wydarzenia.

Wśród speakerów nie zabraknie osób, których nowatorskie rozwiązania już ujrzały światło dzienne. To da szansę wsłuchać się w głos, tych, którzy wiedzą, jak innowacje przerodzić w praktyczne rozwiązania. Przed uczestnikami szereg debat, różne punkty widzenia i wsparcie nieszablonowego myślenia.

Agenda wydarzenia wraz z listą prelegentów i uczestników debat znajduje się tu: https://irforum.pl/edycja-2024-9/

A tu można się zarejestrować na Forum, do czego oczywiście jako Partner wydarzenia serdecznie zapraszamy: https://irforum.conrego.app