fbpx

Europejski Kongres Samorządów online

Piotr Całbecki
Wywiad z marszałkiem Piotrem Całbeckim, nowym współprzewodniczącym KWRiST
24 listopada 2020
paragraf
W sprawie podatku zryczałtowanego
30 listopada 2020
Pokaż wszystkie

Europejski Kongres Samorządów online

wideokonferencja

Europejski Kongresie Samorządów online odbędzie się na platformie zoom 8-9 grudnia 2020 r. Wydarzenie to stanowi wstęp do dyskusji, które odbędą się podczas VI Europejskiego Kongresu Samorządów, który w związku z sytuacją epidemiologiczną planowany jest na termin 10-11 maja 2021 w Karpaczu.

W organizowanych panelach, warsztatach oraz rozmowach, razem z naszymi gośćmi organizatorzu będą starali się znaleźć odpowiedź na pytanie, jak w ciężkim okresie wesprzeć polską gospodarkę, wzmocnić lokalny biznes oraz ożywić współpracę międzyregionalną.

Na zarejestrowanych uczestników wydarzenia czekają dwa bloki programowe:

We wtorek 8 grudnia zostaną poruszone zagadnienia związane z rolą administracji publicznej we wsparciu polskich eksporterów, wykorzystaniem potencjału inwestycyjnego miast i regionów oraz – w ramach forum polsko-czeskiego – współpracą transgraniczną obu państw. Planujemy rozmowy w formule jeden na jeden z naszymi gośćmi i prezentacje wybranych sądeckich firm.

W środę 9 grudnia zaproszeni goście wezmą udział w dyskusji o roli regionów wschodnioeuropejskich w budowaniu regionalnych partnerstw, wpływie epidemii na realizację wizji Smart City oraz konkurencyjności lokalnych biznesów względem wielkich korporacji

Odbędą się także spotkania z laureatami Rankingu Finansowego Samorządu Terytorialnego, rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz warsztaty.

 

Szczegółowy program EKS online

Zalozenia_programowe_EKS_on-line-2.pdf (forum-ekonomiczne.pl)

Rejestracja pod linkiem:

https://zoom.us/webinar/register/WN_N9q55qDoRkmB0aN3nNZs8w

Partnerami wydarzenia są Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Polski Fundusz Rozwoju oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.