fbpx

Forum Bankowo – Samorządowe 2020

zielone liście
Siła lokalności dla budowy Europejskiego Zielonego Ładu
7 grudnia 2020
wideokonferencja
EKS o roli regionów w budowaniu partnerskich relacji
11 grudnia 2020
Pokaż wszystkie

Forum Bankowo – Samorządowe 2020

wykres, monety

„Finansowanie JST przez banki w czasach pandemii” to temat przewodni tegorocznej edycji Forum Bankowo-Samorządowego (18 grudnia br.)  organizowanego przez Związek Banków Polskich.

Ważnymi kwestiami, które zostaną podjęte w tym roku będą także: przyspieszona cyfryzacja i zrównoważone finansowanie. Czy pandemia stała się katalizatorem cyfryzacji? Czy przyspieszona cyfryzacja jest receptą na kryzys? Jak wykorzystać zrównoważone finansowanie do rozwoju? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć zaproszeni prelegenci ze świata samorządów i bankowości.

Webinaria skierowane są przede wszystkim do: przedstawicieli samorządów, banków, regulatorów, przedsiębiorstw komunalnych oraz środowiska naukowego a także wszystkich zainteresowanych tematyką finansów JST.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – zachęcamy do rejestracji FORUM BANKOWO-SAMORZĄDOWE 2020 – Konferencje :: aleBank.pl

Do udziału w Forum zaproszono liderów samorządowych (marszałkowie, starostowie, prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie oraz  skarbnicy i dyrektorzy ds. gospodarki lokalnej), a także bankowców i regulatorów oraz środowiska okołosamorządowe i okołobankowe.

Wydarzenie będzie relacjonowane w mass mediach krajowych i regionalnych.

Więcej informacji na FORUM BANKOWO-SAMORZĄDOWE 2020 – Konferencje :: aleBank.pl