fbpx

Głosowanie internetowe na lubelskich Liderów Innowacji 2023

Polsko-Chińskie Forum Biznesowe w Lublinie
19 sierpnia 2023
Opera Lubelska, instytucja kultury Samorządu Województwa Lubelskiego, ogłosiła konkurs na logo promujące Operę Lubelską.
Opera Lubelska ogłasza konkurs na logo promujące instytucję
4 września 2023
Pokaż wszystkie

Głosowanie internetowe na lubelskich Liderów Innowacji 2023

Do 30 sierpnia można głosować w konkursie Lider Innowacji. To już siódma edycja konkursu organizowanego corocznie przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Promuje on innowacyjne projekty wdrażane przy udziale środków unijnych przez lubelskich przedsiębiorców. Laureatów konkursu poznamy już 7 września na Lubelskiej Gali Przedsiębiorczości.

W pierwszym etapie Kapituła konkursu pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego, wyłoniła laureata Wyróżnienia Kapituły oraz finałową dwunastkę. W drugim etapie to internauci wybiorą Liderów Innowacji w każdej z 4 kategorii. Zdecydują również o tym kto dostanie Wyróżnienie Internautów.

Weź udział w głosowaniu i wygraj nagrody. Do wygrania jest 60 nagród, są to wejściówki do Magicznych Ogrodów, Zoo w Zamościu oraz do Zoom Natury w Janowie Lubelskim, każda dla 4 osób. Każdego dnia głosowania nagrody otrzymają osoby, które zagłosują jako:

  • pierwsza
  • dziesiąta
  • dwudziesta
  • trzydziesta
  • czterdziesta
  • jedna z pięciu ostatnich osób

Liderów poznamy już 7 września na Lubelskiej Gali Przedsiębiorczości.

szczegóły i nominowani: https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/aktualnosci/glosowanie-internetowe-na-liderow-innowacji-2023-i-ty-zdobadz-nagrode/

źródło: rpo.lubelskie.pl