fbpx

Konferencja w sprawie przyszłości Europy

wideokonferencja
POWER dla zdrowia. Nieodpłatna oferta szkoleniowa
16 kwietnia 2021
Rybki, Ryby i Rybeczki z morza, jeziora i rzeczki. Ciekawa publikacja
20 kwietnia 2021
Pokaż wszystkie

Konferencja w sprawie przyszłości Europy

flaga unii

W imieniu Biura Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce zapraszamy do zapoznania się z platformą Konferencji w sprawie przyszłości Europy [1].

Wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w Konferencji na kilka sposobów – na platformie można zgłosić oraz promować swoje wydarzenia, dzielić się pomysłami, znaleźć interesujące wydarzenie organizowane w okolicy i zapoznać się z opiniami innych Europejczyków.

Biuro zachęca do aktywnego udziału w Konferencji poprzez organizację wydarzeń, debat oraz dzielenia się swoimi przemyśleniami i propozycjami dotyczącymi przyszłości Europy. Dzięki zapisaniu się na platformie można otrzymywać aktualne informacje o przebiegu i postępach projektu.

Konferencja w sprawie przyszłości Europy jest projektem Parlamentu Europejskiego, Rady Europejskiej oraz Komisji Europejskiej, jednak głównymi prowadzącymi są obywatele. Konferencja ta jest cyklem debat, paneli i dyskusji organizowanych przez obywateli, które umożliwią mieszkańcom z całej Unii Europejskiej dzielenie się pomysłami i kształtowanie naszej wspólnej przyszłości.

Celem Konferencji jest dotarcie do wszystkich obywateli UE i wzmacnianie więzi między Europejczykami a instytucjami, które im służą.

[1] https://futureu.europa.eu/?locale=pl