fbpx

Konkurs Łódzkie na mapach 2023 – odkryj region na nowo

Rehabilitacja przy szpitalu im. Kopernika w Łodzi po modernizacji
19 sierpnia 2023
Sejmik Woj. Łódzkiego obraduje w zrewitalizowanym budynku
Sejmik Woj. Łódzkiego obraduje w zrewitalizowanym budynku
4 września 2023
Pokaż wszystkie

Konkurs Łódzkie na mapach 2023 – odkryj region na nowo

Marszałek Województwa Łódzkiego, Grzegorz Schreiber, zaprasza uczniów szkół średnich, studentów oraz absolwentów roku 2023 do aktywnego uczestnictwa w unikalnym konkursie „Łódzkie na mapach”. Celem tego przedsięwzięcia jest poszerzanie wiedzy na temat uroków regionu łódzkiego oraz promocja wykorzystania cyfrowych map tematycznych jako znakomitego narzędzia edukacyjnego, dostępnego na platformie Geoportalu Województwa Łódzkiego – www.geoportal.lodzkie.pl

Geoportal Województwa Łódzkiego to nowoczesne narzędzie, które pozwala w fascynujący sposób zgłębiać tajniki przestrzeni naszego regionu. Dlatego też zachęcamy uczestników do podjęcia wyzwania i stworzenia cyfrowej kompozycji mapowej, ukazującej wybrany temat na terenie województwa łódzkiego.

Prace konkursowe można zgłaszać do 22 października 2023 roku. Każdy uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia konkursowego. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie konkursu.

Atrakcyjne nagrody finansowe czekają na autorów najciekawszych prac. Dodatkowo, wybrane prace zostaną opublikowane na stronie Geoportalu, umożliwiając tym samym podzielenie się swoją twórczością z szerokim audytorium.

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej, studentem studiów pierwszego lub drugiego stopnia na terenie województwa łódzkiego, albo też jesteś absolwentem uczelni w roku 2023, to ta inicjatywa jest skierowana właśnie do Ciebie. Nie tylko będziesz miał okazję zgłębić tajniki naszego regionu, ale także masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody, w tym nawet 2000 zł!

Nie czekaj – dołącz do konkursu i pokaż nam „Łódzkie na mapach”. Szczegóły oraz wszelkie dodatkowe informacje o konkursie dostępne są pod adresem e-mail: geoportal@lodzkie.pl

źródło: lodzkie.pl