fbpx
podpisywanie umowy
Dolnośląskie samorządy o przyszłości autostrady A4
29 stycznia 2021
oddech
Dolnośląskie warsztaty pocovidowe
17 lutego 2021
Pokaż wszystkie

Nowy portal do promocji atrakcji Dolnego Śląska

Świątynia Wang, Karpacz

Malownicze góry, piękne jeziora czy zabytkowe miasta to wszystko znajdziemy w ofercie turystycznej Dolnego Śląska. Odwiedzający nie będą się nudzić niezależnie od tego, czy przyjadą na weekendową wycieczkę, czy też dwutygodniowy urlop. Od teraz jednak odkrywanie walorów Dolnego Śląska stało się prostsze, niż kiedykolwiek. Wystarczy wejść na portal Wycieczki i produkty regionalne Dolnego Śląska | Wycieczki i produkty regionalne Dolnego Śląska (dolnyslask.travel.pl)

To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, przy stworzeniu której siły połączyły Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Samorząd Województwa Dolnośląskiego i miasto Wrocław. Na stronie internetowej umieszczone zostały propozycje pakietów turystycznych dla różnych zakątków województwa, które obejmują pobyt w hotelach i pensjonatach oraz dodatkowe atrakcje i wejściówki. Ponadto, w portalu funkcjonuje także sklep z pamiątkami, wydawnictwami, upominkami i biletami oraz zakładka „przyjedź”, gdzie znajdują się ciekawe informacje o wszystkich ważniejszych rejonach turystycznych Dolnego Śląska.

Przez portal pobyty rezerwuje się identycznie, jak w klasycznym biurze podróży. Touroperatorem jest tutaj Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Co ważne, oferta została zaprojektowana tak, aby umożliwić chętnym również zrealizowanie rządowego bonu turystycznego.

Kolejną bardzo ciekawą funkcjonalnością portalu jest sklep internetowy. Interesujące nas przedmioty kupujemy, płacąc klasycznym przelewem, a paczkę odbieramy później w jednym z paczkomatów InPost.

źródło: umwd.dolnyslask.pl