fbpx
wyróżnienie dla wicemarszałka woj. warmińsko-mazurskiego
Prestiżowe wyróżnienie dla wicemarszałka woj. warmińsko-mazurskiego
13 listopada 2023
Mistrzowie finansów publicznych z Warmii i Mazur
27 listopada 2023
Pokaż wszystkie

Prestiżowa nagroda w rękach samorządu Warmii i Mazur

Prestiżowa nagroda w rękach samorządu Warmii i Mazur

Statuetka FESTIWALU CAMERIMAGE po trzech latach wraca na Warmię i Mazury. 

Film „Fundusze Europejskie… łatwiej po nie sięgnąć” zdobył pierwsze miejsce podczas 14. edycji konkursu spotów reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze” w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage.

Produkcja samorządu województwa zyskała najwyższe uznanie jury w kategorii filmów do trzech minut. W konkursie uczestniczyli przedstawiciele instytucji zaangażowanych w zarządzanie i wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce.

Ideą konkursu „Fundusze Europejskie w kadrze” jest m.in. wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej, zaangażowanymi we wdrażanie Funduszy Europejskich oraz promowanie dobrych praktyk za pomocą przekazów audiowizualnych.

Za produkcję zwycięskiego spotu odpowiada Parkos Media Ireneusz Prokopiuk, zaś w roli bohaterów wystąpili beneficjenci Funduszy Europejskich na Warmii i Mazurach.

To drugie prestiżowe wyróżnienie filmowe dla samorządu województwa na festiwalu Camerimage w ostatnich latach. W listopadzie 2020 r. film „Matka, kijek i szmatka” zdobył pierwsze miejsce w ramach 11. edycji konkursu „Fundusze Europejskie w kadrze”, również w kategorii filmów do trzech minut.

źródło: warmia.mazury.pl