fbpx

Spotkanie z laureatami konkursu fotograficznego Świętokrzyskie-Naturalnie

Korona Kielce będzie promowała województwo świętokrzyskie
29 listopada 2022
Inwestycje w świętokrzyską opiekę zdrowotną
13 grudnia 2022
Pokaż wszystkie

Spotkanie z laureatami konkursu fotograficznego Świętokrzyskie-Naturalnie

Trwający od połowy października 2022 r. konkurs fotograficzny Świętokrzyskie-Naturalnie został podsumowany i oficjalnie zakończony podczas spotkania z laureatami konkursu, które odbyło się 6 grudnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. W spotkaniu uczestniczyła komisja konkursowa w składzie: Tomasz Jamka – członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Piotr Michalec – artysta fotografik z Kielc, Wioletta Czarnecka – dyrektor Departamentu Środowiska i Gospodarki Odpadami, Anna Picheta-Oleś – dyrektor Departamentu Przyrody i Klimatu, Piotr Kisiel – dyrektor Departamentu Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych.

Podczas spotkania laureaci odebrali nagrody przekazane przez przewodniczącego komisji konkursowej – pana Tomasza Jamkę. Komisja konkursowa podkreśliła, że jest zadowolona z tak dużego zainteresowania konkursem wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego i nie tylko – ponieważ laureat 1 miejsca w kategorii do lat 18, Aleksandra Wilińska, pochodzi z Gdyni, a zwycięskie zdjęcie powstało podczas wycieczki szkolnej do regionu świętokrzyskiego. Pomimo nieobecności na spotkaniu Aleksandra Wilińska podzieliła się z uczestnikami spotkania kulisami powstania zdjęcia za pośrednictwem krótkiego filmiku, który powstał właśnie na tą okazję.

Nagrodzono łącznie 12 uczestników. Serdeczne gratulacje dla Zbigniewa Zalewskiego, Viktorii Likhotkinoj, Wojciecha Nadziałka, Adama Ochmeraka, Pawła Gawrona, Moniki Świerczyńskiej oraz dla Aleksandry Wilińskiej, Mateusza Świebody, Natalii Kowalskiej, Marianny Kaczor, Hanny i Laury Dróżdż.

Organizatorzy i komisja konkursowa pragną jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za duże zaangażowanie oraz życzą kolejnych sukcesów w dziedzinie fotografii poprzez dalsze odkrywanie piękna ziemi świętokrzyskiej.

Konkurs przeprowadził Departament Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych UMWŚ.

źródło i foto: swietokrzyskie.pro