fbpx

Trwa rekrutacja Pracowni Samorządowej Fundacji Batorego

Biuletyn Funduszy Europejskich w Polsce
5 stycznia 2022
Human Rights Go Local. Międzynarodowa Konferencja Praw Człowieka
21 stycznia 2022
Pokaż wszystkie

Trwa rekrutacja Pracowni Samorządowej Fundacji Batorego

Pracownia Samorządowa to program Fundacji im. Stefana Batorego dla radnych, wójcin/wójtów, burmistrzyń/burmistrzów, prezydentek/prezydentów miast, otwartych na dialog z mieszkańcami i na szukanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie samorządu.

Uczestnicy i Uczestniczki Pracowni Samorządowej otrzymają wsparcie ekspertów zajmujących się tematyką samorządową, prawem, finansami publicznymi, komunikacją społeczną, partycypacją lokalną oraz pomoc w codziennych wyzwaniach w pracy i szansę testowania nowych partycypacyjnych rozwiązań w samorządzie. Ważnym wątkiem Pracowni jest praktyka, dlatego też uczestnicy będą prowadzili działania zachęcające mieszkańców do współpracy, będą wymieniali doświadczenia z samorządowcami z całej Polski. Dostaną też możliwość zaprezentowania własnych działań i swojej gminy na szerszym forum.

Rekrutacja trwa do 28 stycznia pod linkiem: https://crm.batory.org.pl/formularz-online/Pracownia-Samorzadowa-2022

Więcej o warunkach udziału, harmonogramie rekrutacji i planie działań Pracowni Samorządowej na stronie: https://www.batory.org.pl/masz-glos-masz-wybor/pracownia-samorzadowa/#tabs_tab-1

Pytania w sprawie rekrutacji: pracownia@batory.org.pl, tel. 22 536 02 04