fbpx

Wsparcie dla organizacji pozarządowych w Kujawsko-Pomorskiem

Echa z Konwentu Marszałków Województw RP
8 grudnia 2021
Nawet 5 tys. zł dla prymusów Pomorza i Kujaw
11 stycznia 2022
Pokaż wszystkie

Wsparcie dla organizacji pozarządowych w Kujawsko-Pomorskiem

Blisko 7 milionów złotych znalazło się w puli środków, które zarząd województwa kujawsko-pomorskiego przekaże organizacjom pozarządowym na realizację zadań w 2022 roku. Nabór wniosków w większości uruchomionych otwartych konkursów ofert trwa do 24 stycznia 2022 roku. Wnioski można składać za pomocą internetowego generatora.

– Działające w Kujawsko-Pomorskiem instytucje trzeciego sektora to ważni partnerzy  samorządowych władz województwa w niemal każdym obszarze życia społecznego i gospodarczego. Cieszę się, że dzięki środkom samorządu województwa mogą aktywnie działać. Tym bardziej, że w ich przedsięwzięcia angażują się zwykli mieszkańcy regionu. Zapraszam do składania wniosków o wsparcie – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Ogłoszone przez Urząd Marszałkowski konkursy dotyczą realizacji projektów między innymi w zakresie kultury, sportu, turystyki, pomocy społecznej, działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, ochrony zdrowia, rozwiązywania problemów uzależnień oraz działalności na rzecz organizacji pozarządowych.

 

Aktualna lista konkursów (szczegóły pod linkami) do 24 stycznia:

 

Konkurs otwarty do 28 lutego 2022 roku:

 

Konkurs z naborem wniosków do 30 września 2022 roku:

 

Wszystkie ogłoszenia konkursowe na ngo.kujawsko-pomorskie.pl

 

Informacje o konkursach z danymi teleadresowymi osób udzielających informacji.