fbpx

Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego

mikrofon
Inauguracja wyników projektu „CIRCULAR CITIES PROGRAM POLAND”
14 kwietnia 2021
wideokonferencja
POWER dla zdrowia. Nieodpłatna oferta szkoleniowa
16 kwietnia 2021
Pokaż wszystkie

Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego

Zapraszamy do zapoznania się przewodnikiem „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego” przygotowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Publikacja ukazuje ciekawe zakątki naszego kraju, prowadząc do miejsc, które stały się atrakcyjniejsze przez wykorzystanie środków z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

Dzięki przewodnikowi możemy zwiedzić pięćdziesiąt projektów współfinansowanych z tego funduszu w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”, gdzie – dzięki zaangażowaniu i chęci działania, przedsiębiorcy, przetwórcy, przedstawiciele samorządów, czy lokalnych społeczności (jak chociażby Rybackich Lokalnych Grup Działania) mogli spełnić swoje marzenia.

To nie tylko olbrzymie inwestycje przetwórców ryb czy przedsiębiorców polepszających warunki chowu i hodowli ryb. To także rozwijające się obszary zależne od rybactwa, a na ich terenie tętniące życiem strefy edukacji i rekreacji, gdzie spotyka się lokalna społeczność, place zabaw, siłownie zewnętrzne, boiska sportowe. Czynią one świat piękniejszym i przyjemniejszym – bo „Wielkie rzeczy zaczynają się od małych spraw”.

Przewodnik „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego” to również 50 filmów, które sukcesywnie będą publikowane na kanale YouTube https://www.youtube.com/playlist?list=PLA84fARUa_pTVT0lmiygeYIqiwBDCPiyb

 

Przewodnik Zwiedzaj_Polske_Szlakiem_Europejskiego_Funduszu_Morskiego_i_Rybackiego_

Zapraszamy do lektury i oglądania.