fbpx
pieniądze
Koronakryzys? Pakiet odbudowy do pilnego wdrożenia
12 listopada 2020
wykres
Pandemia zagrożeniem dla finansów gmin i regionów w całej Europie
24 listopada 2020
Pokaż wszystkie

EuroPCom 2020

infografika

Chcesz poznać najnowsze trendy i pomysły w komunikacji publicznej? Dowiedz się, jak przekształcić komunikację w działanie? Dowiedz się więcej o konferencji w sprawie przyszłości Europy i Europejskiego Zielonego Ładu? Zarejestruj się teraz na EuroPCom 2020 – Time for Communica [c] ction!

 

EuroPCom to kluczowe coroczne spotkanie ekspertów w dziedzinie komunikacji społecznej. Wydarzenie organizowane wspólnie przez instytucje UE odbędzie się 7-8 grudnia 2020 r.

Będzie miało charakter całkowicie on-line i będzie kontynuacją wcześniejszej specjalnej edycji EuroPCom w czerwcu 2020 r.

Eksperci ds. komunikacji z różnych sektorów pomogą członkom społeczności EuroPCom w refleksji nad głównymi zagadnieniami dotyczącymi trzech kluczowych tematów konferencji: obywateli, ekologii i cyfryzacji.

Zarejestrowani uczestnicy będą mogli również wejść do EuroPCom Market Place, aby nawiązać kontakty, spotkać starych przyjaciół (i nowych!) Oraz odwiedzić wirtualne stoiska wystawiennicze wielu instytucji i organizacji, które będą dzielić się ekscytującymi projektami i historiami.

Więcej informacji na: https://cor.europa.eu/EuropCom/Pages/homepage.aspx