fbpx

Jak odnieść międzynarodowy sukces w biznesie. Szkolenia na Warmii i Mazurach

rowery
Warmińsko-mazurskie na rowery
4 czerwca 2021
Na Mazurach startuje rajd Orlen 77
18 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Jak odnieść międzynarodowy sukces w biznesie. Szkolenia na Warmii i Mazurach

Jak na Warmii i Mazurach zbudować biznes, który działa w skali globalnej? To tytuł siódmego webinarium z cyklu „BIZNES WIR”.

Hasłem przewodnim bezpłatnych spotkań on-line, które skierowane jest do przedsiębiorców z Warmii i Mazur są „Wiedza. Inspiracje. Relacje”.

Podczas ostatniego wydarzenia poznaliśmy twórców biznesów z Warmii i Mazur, które odniosły międzynarodowy sukces. W dzisiejszych czasach nie miejsce działania jest ważne, a pomysł na biznes i jego skuteczna realizacja.

Gośćmi programu byli Piotr Pętlak, prezes rodzinnej firmy Erko z siedzibą w Jonkowie (firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą w zasadzie na cały świat komponentów i podzespołów z branży elektrotechnicznej, lotniczej oraz do procesów robotyzacji i automatyzacji), Łukasz Kujawa, prezes Falken Trade (firmy, która na światową skalę handluje dodatkami funkcjonalnymi do żywności) oraz Piotr Burczyk, zastępca dyrektora Departamentu Koordynacji Promocji w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

Organizatorem inicjatywy jest MADE IN Warmia & Mazury, natomiast partnerem Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Źródło: warmia.mazury.pl

Grafika Facebook