fbpx
Polskie Wakacje. Rozdajemy prezenty w Gorzowie Wlkp.
28 lipca 2021
Wystartował Pol’And’Rock Festival
30 lipca 2021
Pokaż wszystkie

Lubuska kartka z wakacji

jezioro

Osoby, które spędzają wakacje w Lubuskie mają okazję wziąć udział w ciekawym konkursie. Wystarczy zrobić zdjęcie z dowolnego miejsca w regionie, napisać o nim słów kilka i wysłać do urzędu marszałkowskiego. Na autorów najlepszych prac czeka nagroda.

Lato w pełni. To czas wypoczynku i rekreacji. Wielu z nas urlop spędza w Lubuskiem. To okazja, aby wziąć udział w konkursie pn. Lubuska pocztówka z wakacji. Co trzeba zrobić? Sprawa jest prosta. Wystarczy wysłać na adres konkurs@lubuskie.pl zdjęcie z dowolnego miejsca w województwie lubuskim wraz z jego krótkim opisem (maksymalnie do 500 znaków). Warunkiem udziału w konkursie jest wysłanie e-mailem zdjęcia (min. 5 megapikseli), z imieniem i nazwiskiem autora, a także numerem telefonu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 sierpnia 2021 r. do godz. 23.59. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zdjęcie. W przypadku wysłania większej liczby zdjęć, zgłoszenie zostanie odrzucone.

Autor zdjęcia ma pokazać miejsce w woj. lubuskim, które warto odwiedzić. Zdjęcie może pochodzić z dowolnego okresu. Spośród nadesłanych prac przyznane zostaną trzy nagrody w postaci zestawu upominków. Ponadto wybrane zdjęcie bądź zdjęcia pojawią się na pocztówkach promocyjnych województwa lubuskiego.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Mogą wziąć w nim udział osoby, które ukończyły 18. rok życia.

Ważne! Autor pracy ponosi pełną odpowiedzialność wobec Organizatora i osób trzecich w przypadku, gdyby zdjęcie naruszało prawa (w szczególności prawa autorskie) osób trzecich.

A więc, aparat do ręki i do dzieła! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Więcej informacji o konkursie Wiadomości – Portal Województwa Lubuskiego