fbpx

Małopolska Noc Naukowców w 2020 r. formule online

Małopolski Budżet Obywatelski grafika
Małopolski Budżet Obywatelski z rekordową liczbą zadań
5 listopada 2020
infografika
Małopolskie Forum Finansowe 2020
20 listopada 2020
Pokaż wszystkie

Małopolska Noc Naukowców w 2020 r. formule online

eksperyment

27 listopada 2020 roku – czeka nas wyjątkowe wydarzenie – Małopolska Noc Naukowców. Ze względu na COVID-19 – spotykamy się w nowym terminie i w nowej formule! Wydarzenia realizowane będą online.

Ponad 600 naukowców i pracowników instytucji, blisko 500 studentów z 75 różnych kół naukowych zaangażowanych jest w organizację warsztatów, pokazów, eksperymentów i wystaw, które zaprezentowane zostaną podczas 14. Edycji Małopolskiej Nocy Naukowców.

W sumie przewidzianych jest ponad 1 200 różnych atrakcji, wśród których nie zabraknie organizowanego corocznie konkursu plastycznego pod hasłem: EKO NAUKOWIEC.

Prace konkursowe wykonane dowolną techniką, ale z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyclingu – można nadsyłać do 16 listopada! Ogłoszenie wyników: 27 listopada.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegóły dotyczące organizacji konkursu znajdują się na stronie: https://nocnaukowcow.malopolska.pl/konkurs

 

Ze względu na organizację wydarzenia w formie online staje się imprezą ogólnopolską! Będą mogli wziąć w niej udział nie tylko mieszkańcy Małopolski i miast, w których działają nasi partnerzy (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Oświęcim, Niepołomice, Limanowa), ale miłośnicy i sympatycy nauki z całej Polski.

Więcej informacji i szczegółowy plan wydarzeń można znaleźć tutaj: http://nocnaukowcow.malopolska.pl/