fbpx
wideokonferencja
Wysłuchania – nowa perspektywa finansowa
28 kwietnia 2021
Europa
Konferencja w sprawie przyszłości Europy. Inauguracja
29 kwietnia 2021
Pokaż wszystkie

Moja flaga

flaga Polski

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza m.in. jednostki samorządu terytorialnego, urzędy administracji rządowej, instytucje kultury, szkoły, organizacje pozarządowe, a przede wszystkim mieszkańców polskich miast i gmin do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia Biało-Czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga.

 

Biuro zaprasza również do udostępniania na stronach internetowych i profilach w mediach społecznościowych okolicznościowego spotu zachęcającego do wywieszenia flagi. Spot można udostępnić na:

 

* stronie internetowej z https://www.youtube.com/watch?v=VBJhyEW_jFY

* Facebooku z

https://www.facebook.com/niepodlegla1918/videos/943590893064238 z tagiem #mojaflaga

 

Więcej informacji na stronie

https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/2-maja-wywies-flage/ .

 

W akcji #mojaflaga brali już udział m.in. Adam Małysz, Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka. Ambasadorami akcji są też wszyscy Polacy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia.

 

Dotychczas w internecie akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów.