fbpx
układ słoneczny
Warmińsko-mazurskie świętuje rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika
19 lutego 2021
szlak turystyczny
Wsparcie dla turystyki z Polski wschodniej
4 marca 2021
Pokaż wszystkie

Na Warmii i Mazurach II edycja projektu Speed Up Your Business

przedsiębiorca

Po raz drugi Kuźnia Społeczna i Bank Żywności w Olsztynie ogłaszają nabór do projektu, w ramach którego 30 firm z województwa warmińsko-mazurskiego otrzyma pakiet bezpłatnych usług, które pozwolą im przyspieszyć rozwój biznesu. W drugiej edycji projektu jest 12 wolnych miejsc.

Warunki niezbędne, które trzeba spełnić, aby dostać się do projektu, to: prowadzenie działalności na Warmii i Mazurach, funkcjonowanie na rynku nie dłużej niż trzy lata, posiadanie statusu MŚP, uprawnienie do korzystania z pomocy de minimis i przede wszystkim chęć rozwoju.

Firmy wezmą udział w programie rozwoju przedsiębiorstw, w ramach którego otrzymają pakiet bezpłatnych usług, dostosowanych do ich potrzeb. Są to usługi promocyjne (m.in. identyfikacja wizualna, marketing), doradztwo prawne, obsługa księgowa (dostosowana do każdej formy rozliczeń), ICT (dostęp do działającego w chmurze pakietu narzędzi do zarządzania procesami w firmie), mentoring (grupowy trening biznesowy pod okiem doświadczonych przedsiębiorców), szkolenia i doradztwo.

Te ostatnie zaowocują utworzeniem indywidualnej ścieżki rozwoju we współpracy z menedżerem inkubacji, który będzie współpracował z firmą przez cały okres trwania projektu.

Rekrutacja do projektu potrwa do 1 marca 2021 r. Aplikować można tutaj: Aplikuj – Akcelerator Speed Up Your Business