fbpx
Bransoletki życia trafiają do kujawsko-pomorskich seniorów
17 maja 2021
lekkoatletyka
Sztafety z Bydgoszczy i Torunia do Grudziądza
2 czerwca 2021

Ruszają zapisy online na zwiedzanie atrakcji turystycznych województwa kujawsko-pomorskiego w ramach akcji ,,Poznaj region z przewodnikiem. Eskapada” – zapisy potrwają od 20 maja od godz. 9 do 28 maja do godz. 21 na stronie www.eskapada-z-przewodnikiem.pl

Zwiedzanie odbędzie się w weekend 28-29 maja.

W ramach akcji bezpłatnie lub za symboliczną złotówkę będzie można skorzystać z ponad 100 wycieczek, warsztatów, prelekcji, rajdów pieszych i rowerowych po znanych i nieznanych zakątkach województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród atrakcji przygotowanych przez przewodników również zupełnie nowe atrakcje, jak zwiedzanie pałacu w Ostromecku. W tej edycji będzie można również udać się na także nocne zwiedzanie Torunia z Domem Legend, rajdy rowerowe do dworów i folwarków w Brześciu Kujawskim i osady Askaukalis oraz wziąć udział w grze terenowej  „Szlakiem pałuckich skarbów”.

Koordynatorem akcji jest Urząd Marszałkowski w Toruniu, a jego partnerami są Samorząd Przewodników Turystycznych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, a także organizacje pozarządowe, gminy, uczelnie oraz przedsiębiorstwa z terenu całego regionu.

Lista wydarzeń ESKAPADA. Poznaj swój region z przwodnikiem 2021 – dla m…