fbpx

Zgłoś swój pomysł do małopolskiego Banku Projektów Turystycznych

Małopolscy uczniowie dostaną sprzęt do nauki zdalnej
13 maja 2021
Małopolska otwiera sezon turystyczny
4 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Zgłoś swój pomysł do małopolskiego Banku Projektów Turystycznych

podpisywanie umowy

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza podmioty z Województwa Małopolskiego – przedsiębiorców, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje i instytucje działające w turystyce, uczelnie, organizacje pozarządowe – do zgłaszania swoich pomysłów do Banku Projektów Turystycznych. Nabór potrwa do 18 czerwca.

Wypracowanie Strategii Rozwoju Turystyki dla Województwa Małopolskiego do 2030 r. to zadanie nie tylko dla administracji samorządowej regionu, ale także dla wszystkich Małopolan chcących zmieniać swoją miejscowość, gminę i region – i wzbogacić swoje otoczenie w inwestycje i infrastrukturę wykorzystywaną dla turystyki i rekreacji.

 

– Pragniemy, aby zrównoważony rozwój Małopolski prowadził do podnoszenia jakości życia mieszkańców wszystkich jego obszarów, a realizacja Strategii przyczyniała się do wzmacniania marki turystycznej Małopolski – mówi wicemarszałek województwa Tomasz Urynowicz.

 

Samorząd zachęca do zgłaszania pomysłów na projekty ponadlokalne, które pomogą zbudować wspólny kierunek rozwoju turystyki w Małopolsce. W ten sposób możliwe będzie zaprogramowanie w Strategii Rozwoju Turystyki dla Województwa Małopolskiego do 2030 r. mechanizmów, które wesprą realizację wspólnie wypracowanych przez nas typów działań i projektów.

źródło: malopolska.pl