fbpx

13. edycja Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych pod patronatem ZWRP

Polskie innowacje – tak silne jak najsłabsze ogniwo. Debata online
7 lipca 2021
nagroda Białystok
Polskie Wakacje. Rozdajemy nagrody w Białymstoku
8 lipca 2021
Pokaż wszystkie

13. edycja Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych pod patronatem ZWRP

kobieta, wytykać

Redakcja ogólnopolskiego miesięcznika „Przetargi Publiczne” zaprasza wszystkich wykonawców i zamawiających do zgłaszania swoich projektów w 13. edycji Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych. Nagroda ma na celu docenienie i promocję najlepszych praktyk w działach zamówień publicznych i firmach, które realizują inwestycje w sektorze publicznym.

W tegorocznej edycji Nagrody mogą być zgłaszane inwestycje, których realizacja zakończyła się w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 lipca 2021 r. Ubieganie się o Nagrodę i jej otrzymanie jest całkowicie bezpłatne – podobnie jak w poprzednich latach.

Słowo od redaktor naczelnej miesięcznika, Elżbiety Sobczuk:

Zachęcamy do zgłaszania swoich inwestycji wszystkie instytucje publiczne, a także przedsiębiorstwa pracujące w ramach systemu zamówień publicznych – zarówno zamawiających, jak i wykonawców. Zapraszamy nie tylko te podmioty, które są zaangażowane w kosztowne przedsięwzięcia o znaczeniu ogólnopolskim, ale też te, które realizują małe, lecz bardzo istotne lokalne inwestycje. Nagrodzimy tylko projekty zrealizowane poprawnie od samego początku do samego końca, a szczególną uwagę będziemy zwracali na jakość wykonania, która jest dowodem na poszanowanie publicznych pieniędzy.

Kategorie, do których można zgłosić inwestycje:

  1. Ochrona środowiska i gospodarka wodna
  2. Infrastruktura drogowo-komunikacyjna

III.     Obiekty użyteczności publicznej

  1. Rewitalizacja przestrzeni publicznej i ochrona zabytków

Organizatorzy czekają na zgłoszenia od instytucji publicznych oraz firm biorących udział w przetargach, które chcą zaprezentować swoje przedsięwzięcia. Wybiorą spośród nich takie, które warto docenić i wyróżnić przez przyznanie tytułu „Kryształ Przetargów Publicznych 2021”.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia 2021 r. Gala Wręczenia Kryształów Przetargów Publicznych odbędzie się 11 października 2021 roku w trakcie uroczystej kolacji na XVI Forum Przetargów Publicznych, w Hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą.

Patronami honorowymi Nagrody są: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Związek Województw RP, Związek Powiatów Polskich, Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polski, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Formularz zgłoszenia, regulamin oraz inne szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://nagroda.przetargipubliczne.pl/

Dodatkowych informacji udziela:

Bożena Korol

Koordynatorka Nagrody

tel.: 71 797 48 16

e-mail: nagroda@przetargipubliczne.pl

kryształy zaproszenie