fbpx

Edu Polskie Regiony. Jak zaprojektować system obsługi inwestora

Samorząd 3.0 Rozwój bez barier
30 września 2021
Znamy zwycięzców Medalu Targów Smaki Regionów 2021
4 października 2021
Pokaż wszystkie

Edu Polskie Regiony. Jak zaprojektować system obsługi inwestora

edu Polskie Regiony

14 października br. odbędzie się bezpłatne szkolenie online organizowane przez Związek Województw RP w ramach projektu Edu Polskie Regiony pt. Service Design w obsłudze inwestycji napływających. Jak zaprojektować system obsługi inwestora.

Webinar poświęcony będzie praktycznym aspektom przyciągania i obsługi inwestora zagranicznego i krajowego z perspektywy metodyki projektowania usług (service design).

W projektowaniu usług chodzi o to, żeby w oparciu o rzeczywiste potrzeby odbiorców poukładać procesy komunikacji, sprzedaży i obsługi w taki sposób, żeby usługa była pożądana przez klientów, zapewniała im świetne doświadczenie. Webinar ma wymiar praktyczny, w jego trakcie analizowane są rzeczywiste wyzwania związane z przyciąganiem inwestycji i obsługą inwestorów. Uczestnicy otrzymują trzy narzędzia do bezpośredniego wykorzystania w procesie obsługi inwestora

Szkolenie ma charakter wprowadzający, inspiracyjny i jest skierowany do osób pracujących w departamentach i biurach obsługi inwestorów, pracujących jako piloci inwestycyjni, chcących zaprojektować usługę obsługi inwestycji i szukających metod i planu działań (poziom podstawowy).

Zwiastun:

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Obowiązują zapisy przez stronę www, zakładka szkolenia – należy wybrać właściwe szkolenie.

Szkolenia | Polskie Regiony

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link udostępniający szkolenie. Link będzie przesłany z adresu promocja@zwrp.pl

Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM. Potrwa ok. 2 godzin a dodatkowo odbędzie się sesja pytań. Start godz. 9.00.

Zgłoszenia można nadsyłać do 12 października.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 12 362 69 68.

Prowadzenie:

Wojtek Ławniczak – jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce strategów i projektantów usług biznesowych. Moderator procesów innowacyjnych, jeden z pionierów service design w Polsce. Współzałożyciel think-tanku Service Design Polska oraz Very Human Services – agencji zajmującej się badaniami i projektowaniem usług. Doradca i przedsiębiorca, inwestuje w modelu venture design. Jego klientami byli m.in. BNP Paribas, BMW, Carrefour, E.ON, ERGO Hestia, Flextronics, Gaz System, Hüppe, Hortimex, Intermarche, ista Polska, KGHM Polska Miedź, Konica Minolta, mBank, Mikomax Smart Office, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Nordzucker, PwC, Skanska, Sitech, Souter Holdings, Wheelabrator, YES Biżuteria, Volkswagen Group Polska, Grupa OLX, Europejski Bank Inwestycyjny, PAIiIZ, PARP, MSZ, Ministerstwo Infrastruktury, Europejska Agencja Obrony, Urzędy Marszałkowskie Województw: Lubelskiego, Łódzkiego, Opolskiego, Śląskiego, Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Urzędy miast: Gdańska, Poznania, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego oraz Euro 2012.

Zapraszamy.