fbpx

Edu Polskie Regiony. Już niedługo zaczynamy nowy sezon szkoleniowy

ZWRP w sprawie opieki psychiatrycznej
1 września 2021
urząd
Marszałkowie spotkają się na Konwencie
3 września 2021
Pokaż wszystkie

Edu Polskie Regiony. Już niedługo zaczynamy nowy sezon szkoleniowy

wideokonferencja

Bezpłatne szkolenia online prowadzone przez Związek Województw RP w ramach projektu Edu Polskie Regiony z myślą o samorządach województw – Członkach Związku  cieszą się dużą popularnością. Po przerwie wakacyjnej z przyjemnością wracamy do ich organizowania. Ponieważ stale się doskonalimy, aby w jak najwyższym stopniu spełniać oczekiwania samorządów regionalnych, chcielibyśmy tak zaprojektować ofertę szkoleniową, aby odpowiadała na potrzeby pracowników urzędów marszałkowskich i aby stała się realnym wsparciem w polityce zarządzania zasobami ludzkimi.

Dlatego też:

  • Wyznaczyliśmy stały termin szkoleniowy – z reguły wszystkie webinary w nowym sezonie będą odbywały się w czwartki między godziną 9.00 a 12.00. Takie zorganizowanie działania naszej akademii edukacyjnej pozwoli uczestnikom na zaplanowanie obowiązków służbowych w sposób ułatwiający udział w szkoleniach.
  • Zapytamy naszych Członków – urzędy marszałkowskie – o potrzeby w zakresie zdobywania nowej wiedzy i umiejętności – wkrótce roześlemy do urzędów ankietę, z prośbą o jej wypełnienie. Zapytamy w niej, które obszary są najważniejsze dla pracowników, z pozyskaniem jakiego typu trenerów występuje największy problem itp.
  • Zdecydowaliśmy się wypróbować nowe formy edukacyjne– planujemy wprowadzić szkolenia (mniejsze grupy i aktywne metody nauczania) oraz spotkania z ekspertem.

Tymczasem przesyłamy zestaw 4 zasad, o których przestrzeganie poprosimy podczas korzystania z naszej oferty. Oto one:

  1. REJESTRACJA – na każde szkolenie wymagana jest rejestracja. Prowadzący nie wpuści na szkolenie osoby, która uprzednio nie zarejestrowała się na stronie polskieregiony.pl

 

  1. PROFIL UCZESTNIKA – każdego uczestnika szkolenia prosimy o umieszczenie własnych danych przy logowaniu do spotkania w sposób zapewniający możliwość identyfikacji. Bez podania własnych danych prowadzący nie zweryfikuje, czy dana osoba uprzednio zarejestrowała się na określone szkolenie.

 

  1. EWALUACJA – każdorazowo pod koniec szkolenia prowadzący lub osoba reprezentująca ZWRP poprosi słuchaczy o wypełnianie ankiety ewaluacyjnej. Link do formularza będzie wklejany do czat’u. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiet, ponieważ jest to dla nas ważna informacja zwrotna dotycząca usług, które dla oferujemy członkowskim samorządom.

 

  1. AKTYWNE UCZESTNICTWO – prosimy w miarę możliwości o aktywne uczestnictwo w szkoleniach. Jeśli warunki osób biorących udział w spotkaniach na to pozwalają, prosimy o włączanie kamery lub umieszczenie zdjęcia profilowego. Ułatwia to interakcje na spotkaniach online i sprzyja nawiązywaniu kontaktów.

 

 

  1. CERTYFIKATY – każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Związek Województw RP (Polskie Regiony).

 

Pierwsze spotkania  online odbędą się  już niedługo. Prosimy o sprawdzanie kalendarza na www.polskieregiony.pl