fbpx
Projekt ustawy o ochronie ludności i stanie klaski żywiołowej. Wysłuchanie
17 listopada 2022
Z Zespołu ds. Międzynarodowych KWRiST
18 listopada 2022
Pokaż wszystkie

Forum Bankowo-Samorządowe 2022

7 grudnia br. w Klubie Bankowca w Warszawie (ul. Smolna 6) odbędzie się Forum Bankowo-Samorządowe.

Podczas tegorocznego Forum poruszone zostaną tematy finansowania potrzeb samorządu terytorialnego w kontekście piętrzących się kryzysów. Zaprezentowane zostanie także opracowanie na temat stanu finansów sektora samorządu terytorialnego w Polsce 2022. Ważnymi tematami które zostaną podjęte w tym roku będą także inwestycje JST i bariery w okresie przejściowym, czyli pomiędzy perspektywą finansową UE 2014-2020, a programami perspektywy 2021-2027.

 

Dodatkowo toczyć się będą rozmowy o wyzwaniach nowoczesnego i bezpiecznego samorządu w cyfrowej transformacji. Forum Bankowo-Samorządowe łączy wpływowe osoby i instytucje świata samorządowego i bankowego. Celem organizatorów jest lepsze zrozumienie i wzajemna edukacja obu środowisk, która ułatwi samorządom realizację misji, a bankom dostosowanie oferty do oczekiwań rynku. Celem jest także konstruktywny dialog na temat spraw trudnych i wypracowywanie rozwiązań, które środowiska mogłyby wspólnie przedstawiać regulatorom.

Do udziału w Forum zaproszeni są liderzy samorządowi (marszałkowie, starostowie, prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie oraz skarbnicy i dyrektorzy ds. gospodarki lokalnej), a także bankowcy i regulatorzy oraz środowiska okołosamorządowe i okołobankowe.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz link do rejestracji: FORUM BANKOWO-SAMORZĄDOWE 2022 – Konferencje :: Bank.pl

Rejestracja nie stanowi potwierdzenia udziału w Forum. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane do Państwa drogą e-mailową do 2 grudnia 2022 r.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Forum organizowane jest przez Związek Banków Polskich przy współpracy z ogólnopolskimi organizacjami samorządowymi, w tym ze Związkiem Województw RP. Przedstawiciel ZWRP weźmie także udział w debacie Nowoczesny i bezpieczny samorząd w cyfrowej transformacji.