fbpx

Mazovia SDI & ICT Summit 2021. Międzynarodowa konferencja online

alkohol
Mazowsze pomaga uzależnionym
15 marca 2021
sztuczna inteligencja
Konferencja o najnowszych technologiach. Mazovia SDI & ICT Summit 2021
24 marca 2021
Pokaż wszystkie

Mazovia SDI & ICT Summit 2021. Międzynarodowa konferencja online

sztuczna inteligencja

24 i 25 marca 2021 r., odbędzie się międzynarodowa konferencja online Samorządu Województwa Mazowieckiego pn. „Mazovia SDI & ICT Summit 2021”.

W wydarzeniu weźmie udział około 20 prelegentów z Polski i ze świata – praktyków, przedstawicieli instytucji akademickich, samorządów, Europejskiego Komitetu Regionów.

Tematyka konferencji będzie obejmować zagadnienia związane z systemami informacji przestrzennej, sztuczną inteligencją, trendami w zakresie transformacji cyfrowej oraz budową miast inteligentnych (tzw. Smart City).

– Serdecznie Państwa zapraszam do wzięcia udziału w konferencji. Jestem przekonany, że nasze spotkanie będzie stanowiło doskonałą płaszczyznę dla wymiany doświadczeń, nawiązania wielu cennych kontaktów, a także inspirację do nowych, innowacyjnych przedsięwzięć – również tych budowanych w szerokim partnerstwie. Dynamiczny rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych jak i infrastruktury danych przestrzennych otwiera szereg niedostępnych do tej pory możliwości, z drugiej zaś strony, stanowi poważne wyzwanie związane z ich zarządzaniem i wykorzystywaniem.

W mojej ocenie podniesienie sprawności sektora publicznego w zakresie świadczenia elektronicznych usług pozwoli na zwiększenie efektywności pracy oraz zadowolenia mieszkańców i przedsiębiorców. Aby to uzyskać ,konieczne jest stawianie potrzeb mieszkańców i przedsiębiorców na pierwszym miejscu. – mówi Krzysztof Mączewski, Geodeta Województwa, Dyrektor Departamentu Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Aby wziąć udział w konferencji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres conference.summit2021@mazovia.pl. Link do platformy wideokonferencyjnej zostanie przesłany na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres konta pocztowego.

Program konferencji 

Formularz zgłoszeniowy