fbpx

„Niepodległa do Hymnu” – 11 listopada zaśpiewajmy razem Mazurka Dąbrowskiego

flaga Polski
Niepodległa do Hymnu
22 października 2021
alkohol
Czy na pewno wiesz, za co pijesz? Rusza kampania Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Spełnione toasty”
28 października 2021
Pokaż wszystkie

„Niepodległa do Hymnu” – 11 listopada zaśpiewajmy razem Mazurka Dąbrowskiego

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza samorządy, instytucje kultury i szkoły do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada w samo południe, w ramach corocznej akcji „Niepodległa do Hymnu”. Swój udział w akcji można zgłaszać za pośrednictwem formularza na stronie niepodlegla.gov.pl.

 

Jak wziąć udział w akcji „Niepodległa do Hymnu”

  1. Zaplanuj i zorganizuj w swojej miejscowości wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada br. w samo południe
  2. Przed 11 listopada br. wejdź na stronę niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/ i kliknij znajdujący się pod mapą przycisk „Dodaj wydarzenie”
  3. Wypełnij formularz, wybierając wśród rodzajów wydarzeń akcję „Niepodległa do Hymnu”
  4. Wyślij formularz. Wydarzenie będzie widoczne na mapie po wprowadzeniu zgłoszenia przez administratora.
  5. Podczas wspólnego śpiewania Hymnu w trakcie obchodów Narodowego Święta Niepodległości zrób zdjęcie i opublikuj je w mediach społecznościowych z hasztagiem #niepodlegladohymnu

 

W tym roku akcję „Niepodległa do Hymnu” wspierają m.in. polscy olimpijczycy: Anna Kiełbasińska, Malwina Kopron, Dariusz Kowaluk, Piotr Małachowski, Tomasz Majewski, Dawid Tomala oraz Wojciech Nowicki. Cała szóstka naszych utalentowanych i utytułowanych sportowców zachęca do wspólnego śpiewania Hymnu 11 listopada m.in. za pośrednictwem plakatu, który mogą Państwo bezpłatnie ściągnąć i wykorzystać w promocji wspólnego świętowania 103. rocznicy odzyskania niepodległości. Plakat w dwóch wersjach został udostępniony na stronie:

 

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/niepodlegla-do-hymnu-dolacz-do-akcji-11-listopada/.

Biuro Programu „Niepodległa”