fbpx

XI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZLOŚCI już w marcu

VI Krajowy Kongres Forów Skarbników już w marcu
12 lutego 2024
O hierarchii funkcjonalnej miast i polityce rozwoju regionalnego w Gdańsku
1 marca 2024
Pokaż wszystkie

XI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZLOŚCI już w marcu

Jesteś prezydentem, burmistrzem lub wójtem? A może dyrektorem lub naczelnikiem wydziału edukacji w JST? Dyrektorem szkoły lub przedszkola? Jeśli tak – nie może Cię zabraknąć na Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI. Wydarzenie już 20-21 marca 2024 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Związek Województw RP jako partner wydarzenia serdecznie zaprasza do udziału!

Najważniejsze tematy podczas dwudniowych dyskusji związane będą z bieżącymi zmianami w oświacie, stojącymi przed samorządami oraz dyrektorami szkół i przedszkoli. Ich różne aspekty poruszane będą podczas trzech głównych ścieżek tematycznych: Finansowanie, Zarządzanie i Nauczanie.

Tegoroczna, XI już edycja, wnosi świeżość w postaci ścieżki „Sztuczna inteligencja w oświacie”, który to obszar jest jednym z najważniejszych obecnie trendów i nie należy go ignorować. – Tematyka związana z AI będzie wkrótce nieodłączną częścią nauczania i warto o niej rozmawiać – przekonują organizatorzy.

Wyróżnikiem konferencji są jej uczestnicy i paneliści. Z jednej strony są to władze samorządowe, urzędnicy miejscy, gminni i powiatowi zajmujący się tematyką oświaty, z drugiej zaś – dyrektorzy szkół i przedszkoli, nauczyciele i eksperci oświatowi. Edukacja Przyszłości to dwa dni debat, wykładów i warsztatów w gronie wybitnych ekspertów i starannie dobranych praktyków, a także liczne wydarzenia towarzyszące: strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne czy meeting roomy.

Aby urozmaicić inspirujące dyskusje i oderwać się na moment od codziennych wyzwań, uczestnicy Konferencji są zaproszeni na Lubelski Wieczór Artystyczny, podczas którego wystąpi duet Małgosia Szarek & Marcin Staszek. – Lubelski Wieczór Artystyczny to również idealny czas na rozmowy kuluarowe i integrację całego środowiska oświatowego – podkreślają organizatorzy.

Organizatorem wydarzenia jest Municipium S.A., wydawca czasopism o tematyce samorządowej: „Pismo Samorządu Terytorialnego Wspólnota”, „Pracownik Samorządowy”, zaś współgospodarzem wydarzenia jest Miasto Lublin.

Więcej informacji o Konferencji oraz rejestracja: https://www.oswiataprzyszlosci.pl/