fbpx

Edu Polskie Regiony. Koszty egzekucyjne w egzekucji administracyjnej

pieniądze
Polski Ład pod lupą komisji ds. finansów publicznych ZWRP
17 czerwca 2021
euro, banknoty
Fundusze unijne dla regionów – rezerwa podzielona
23 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Edu Polskie Regiony. Koszty egzekucyjne w egzekucji administracyjnej

wideokonferencja

30 czerwca br. w godz. 9.00 – 12.00 odbędzie się nieodpłatne szkolenie online z cyklu Edu Polskie Regiony pt. Koszty egzekucyjne w egzekucji administracyjnej – wstęp do zagadnienia.

Celem spotkania jest zapoznanie się z istotnymi rozwiązaniami w zakresie kosztów egzekucyjnych po nowelizacji ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji z dnia 4 lipca 2019 r., w szczególności w zakresie: naliczania opłaty manipulacyjnej, opłaty egzekucyjnej w ramach zajęcia egzekucyjnego i podziału kwoty uzyskanej z egzekucji, podziału kosztów egzekucyjnych pomiędzy organami egzekucyjnymi oraz stosowania znowelizowanych przepisów w postępowaniach wszczętych i niezakończonych przed 20 lutego 2021 r.

Szkolenie odbędzie się w formule webinaru, przed rozpoczęciem którego zostanie przekazana prezentacja, przy pomocy której będą omawiane ww. zagadnienia, a także przykłady naliczania opłaty egzekucyjnej.

 

Udział w szkoleniu jest nieodpłatny. Obowiązują zapisy do 28 czerwca – przez stronę internetową www.polskieregiony.pl zakładka Szkolenia (należy wybrać nazwę szkolenia).

Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link udostępniający szkolenie.

Liczba miejsc ograniczona.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 12 362 69 68.

Prowadzenie: Małgorzata Faryna Małgorzata, magister prawa, magister administracji. Ekspert z zakresu postępowania egzekucyjnego w administracji. Pracownik Ministerstwa Finansów. Wieloletni dydaktyk, współpracuje z  Uniwersytetem w Białymstoku, Uniwersytetem w Łodzi oraz Krajową Szkołą Skarbowości. Autor komentarza do ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji pod redakcją naukową D. R. Kijowskiego (Lex a Wolters Kluwer business).

Zachęcamy do udziału.