fbpx
termy w uniejowie
Polskie Wakacje w Łódzkiem
14 września 2021
podpisywanie umowy
Stanowiska Zarządu ZWRP z 10 września 2021 r.
16 września 2021
Pokaż wszystkie

Międzynarodowe Forum PPP już za chwilę

mikrofon

V edycja Międzynarodowego Forum PPP odbędzie się w 27-28 września 2021. Tegoroczna konferencja odbywa się w formule online.

Gośćmi i uczestnikami spotkania będą przedstawiciele samorządów, instytucji publicznych oraz partnerów prywatnych z Polski i Europy. Dzięki innowacyjnej platformie wspierającej spotkania online, uczestnicy wydarzenia wezmą udział w licznych prelekcjach, warsztatach i panelach dyskusyjnych, odwiedzą stoiska sponsorskie oraz będą mieli możliwość prowadzenia bezpośrednich wirtualnych rozmów w strefach networkingowych.

Międzynarodowe Forum PPP jest cyklicznym wydarzeniem, które gromadzi w Płocku praktyków zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego. Konferencja jest dla nich unikalną okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie realizacji projektów PPP.

Podczas tegorocznej edycji Forum organizowany jest konkurs, którego celem jest wyróżnienie i promocja przedsięwzięć samorządowych, realizowanych w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Szczegółowe informacje na jego temat znajdą Państwo tutaj: Forum PPP | Widzimy się wkrótce! » Konkurs (plock.eu).

Organizatorem wydarzenia jest miasto Płock, Związek Województw RP sprawuje nad nim patronat honorowy.