fbpx

Polskie Regiony zapraszają na Bieg Firmowy 2021

Jak uniwersalnie zaprojektować przestrzeń publiczną
15 kwietnia 2021
O KPO z wicepremierem Gowinem
16 kwietnia 2021
Pokaż wszystkie

Polskie Regiony zapraszają na Bieg Firmowy 2021

bieganie

22 maja odbędzie się bieg hybrydowy Bieg Firmowy. Po raz pierwszy pobiegnie w nim drużyna Związku Województw RP (Polskie Regiony).

Bieg Firmowy to wydarzenie cykliczne, które kontynuowane jest od 2013 roku. Pomysłodawcą i głównym organizatorem biegu jest Fundacja Everest, o której działalności więcej możecie przeczytać tutaj: Fundacja – Fundacja Everest

Impreza ma charakter charytatywny i dedykowana jest pracownikom firm z całej Polski. Niezmienną ideą towarzyszącą Biegowi Firmowemu jest pomoc małym bohaterom Fundacji Everest, którzy od pierwszych miesięcy swojego życia borykają się z chorobami i niepełnosprawnościami.

Za sprawą aplikacji mobilnej Activy 5-osobowe drużyny firmowe wezmą udział w biegowym evencie, w formie całkowicie bezpiecznej i uniezależnionej od pandemii .

Forma pokonania dystansu 5km biegiem to tylko sugestia. Liczy się idea, a hybrydowa formuła nie ma ograniczeń. Można nie tylko pobiec, ale również wybrać się na spacer z rodziną czy pupilem albo pokonać dystans z nordic walking. Nie ważne jak, ważne ile – bo tylko 5 km dzieli uczestnika od udzielenia pomocy potrzebującym dzieciom.

Związek Województw RP w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) postanowił wziąć udział w tej szczytnej inicjatywie. Teraz szukamy chętnych do 5-osobowej drużyny Polskie Regiony. Osoby reprezentujące urzędy marszałkowskie z całej Polski, które chcą ją stworzyć zapraszamy do nieodpłatnego udziału.

Czekamy na Wasze zgłoszenia na adres: promocja@zwrp.pl w terminie do 23 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Bieg Firmowy 2021 – Strona główna – Zapisz się teraz