fbpx
lekarz
Stanowiska Zarządu ZWRP z 17 września
21 września 2021
Samorządowe Forum Kapitału i Finansów pod patronatem ZWRP
21 września 2021
Pokaż wszystkie

V Krajowy Kongres Forów Sekretarzy

mikrofon

Zapraszamy do udziału w V Krajowym Kongresie Forów Sekretarzy organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego oraz Krajową Radę Forów Sekretarzy JST, który odbędzie się 28 i 29 września 2021 r.

Celem Kongresu jest integracja środowiska sekretarzy, wymiana doświadczeń oraz debata wokół najbardziej aktualnych zagadnień oddziałujących na codzienną pracę kadr samorządowych.
Organizowane w tym roku wydarzenie będzie dotyczyło aktualnych bieżących aspektów funkcjonowania samorządu z uwzględnieniem rzeczywistości pandemicznej. W ciągu dwóch dni obrad i dyskusji będzie nie tylko podsumowanie ostatniego roku – tego, co się zadziało, lecz także będzie miejsce na zastanowienie się nad skutkami i wnioskami na przyszłość. W programie znajdą się tematy związane z zarządzaniem jednostką z uwzględnieniem pracy zdalnej, kontroli zarządczej, ochrony danych osobowych, elektronizacji usług publicznych i wiele innych ważnych zagadnień ważnych dla samorządów.

Tegoroczny Kongres będzie realizowany w formule hybrydowej, co oznacza że będzie można w nim uczestniczyć stacjonarnie w Warszawie lub online poprzez profesjonalną platformę do realizacji wydarzeń zdalnie.

Więcej informacji o V Krajowym Kongresie Sekretarzy można znaleźć na stronie www.kongressekretarzy.pl

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Związku Województw RP.