fbpx

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów pod patronatem ZWRP

mikrofon
V Krajowy Kongres Forów Sekretarzy
21 września 2021
wideokonferencja
Europejskie Forum Przyszłości już w październiku
23 września 2021
Pokaż wszystkie

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów pod patronatem ZWRP

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów łączy najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze światem biznesu i finansów w dyskusjach na temat gospodarki, rozwoju, trendów i innowacji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XIX Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 6-7 października 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Forum wyrosło na największą i najważniejszą profesjonalną konferencję dla władz samorządowych w Polsce, podczas której dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów, którymi samorząd dysponuje, do jak najskuteczniejszego realizowania polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym.

Na Forum gośćmi są: marszałkowie, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starostowie, radni, skarbnicy, sekretarze i wyżsi urzędnicy samorządowi a także naukowcy i eksperci branżowi.

Bieżąca edycja Forum to:

  • 2 dni spotkań
  • 11 równoległych konferencji tematycznych
  • debaty, warsztaty, wykłady, meeting roomy, strefa ekspercka, wystawy targowe i promocyjne
  • Gala Inwestorów Samorządowych
  • Ponad 1000 uczestników
  • 350 ekspertów
  • Koncert Gwiazdy Wieczoru – Patrycji Markowskiej z Zespołem

Całość tworzy przyjazny, wysoce merytoryczny kontekst dla produktów i usług finansowych, technicznych oraz organizacyjnych dla wielu obszarów działalności instytucji publicznych. Dzięki temu samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują. Forum to doskonałe miejsce pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów oraz nawiązywania długotrwałych relacji i współprac.

Organizatorem wydarzenia jest spółka Municipium, wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, Współgospodarzem jest Miasto Katowice. Więcej informacji na temat Forum oraz link do rejestracji znajdziecie Państwo na: Organizatorem wydarzenia jest spółka Municipium, wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, Współgospodarzem jest Miasto Katowice. Więcej informacji na temat Forum oraz link do rejestracji znajdziecie Państwo na:: XIX SAMORZĄDOWE FORUM KAPITAŁU I FINANSÓW (samorzadoweforum.pl)

Wydarzenie objęte jest patronatem Związku Województw RP.