fbpx

Edu Polskie Regiony. Techniki motywacyjne w zarządzaniu rozproszonym

Edu Polskie Regiony. Sekrety zwycięskich zespołów rozproszonych
22 grudnia 2021
O deinstytucjonalizacji opieki całkowitej nad dziećmi i młodzieżą w Łódzkiem
22 grudnia 2021
Pokaż wszystkie

Edu Polskie Regiony. Techniki motywacyjne w zarządzaniu rozproszonym

27 stycznia 2022 r. w godzinach 9:00 do 12:00 odbędzie się nieodpłatny webinar pt. Techniki motywacyjne w zarządzaniu rozproszonym, organizowany przez Związek Województw RP w ramach projektu Edu Polskie Regiony.

 

Opis szkolenia

Standardowe metody motywacji przynoszące skuteczność w zespołach wirtualnych:

– techniki grywalizacji zwiększające zaangażowanie i motywacje w grupach Millenialsów i pokoleniu Y,

– sposoby motywacji dedykowanej zespołom rozproszonym.

Uczestnicy szkolenia poznają czynniki budujące i osłabiające motywację w pracy zdalnej lub hybrydowej. Poznają zasady budowania zaangażowania w sytuacji pracy zdalnej lub hybrydowej, uczą się rozpoznawać kluczowe potrzeby pracowników

 

Budowanie relacji w zespołach rozproszonych:

– zaufanie i autorytet jako spoiwa w relacjach zespołów rozproszonych,

– wirtualny Menedżer – jak zbudować autorytet na odległość,

– częstotliwość kontaktów w zespole, delegowanie, raportowanie, kontrola menedżerska, wyznaczenie granic,

– efektywne zarządzanie relacjami wirtualnymi,

– elastyczność w międzynarodowym środowisku.

Uczestnicy szkolenia nauczą się tworzyć przestrzeń do rozmowy o emocjach w środowisku zdalnym, poznają metody radzenia sobie z emocjami pracowników, wezmą udział w wymianie dobrych praktyk i wypracują własne rozwiązania pozwalające na radzenie sobie z własnym stresem i emocjami.

Zapisy

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy TEAMS.

Udział w webinarium jest nieodpłatny. Obowiązują zapisy przez stronę www, zakładka szkolenia – należy wybrać właściwe szkolenie.

Szkolenia | Polskie Regiony

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link udostępniający szkolenie.

Zgłoszenia można nadsyłać do 25 stycznia 2022 r.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 12 362 69 68.

Informacje o prowadzącym

Wojciech Papierkowski – dyplomowany trener Master Business Trainer i Ignite Trainer. Trener Standardu HRD BP. Coach ICF.

Posiada bogate i unikalne doświadczenie w dziedzinie zarządzania strategicznego, zarządzania zespołami pracowników, zarządzania projektami, które zdobywał w pracy w kraju i za granicą jako menedżer, trener, doradca i coach. Był odpowiedzialny za budowę procedur i narzędzi do oceny opłacalności projektów rozwojowych, analizę potencjału przedsiębiorstw, tworzenie modeli biznesowych i biznes planów.

Pracuje indywidualnie z menedżerami, pomaga im odkryć i rozwijać wewnętrzny potencjał, pracować nad obszarami wymagającymi wsparcia i rozwoju (Corporate coaching, Executive coaching).

Wspiera Zarządy w opracowaniu i wdrażaniu strategii firmy, projektowaniu działań przynoszących rozwój organizacji, buduje zaangażowanie pracowników w realizację celów firmy. Pracuje z wykorzystaniem metod 360’ 180’ AC/DC.

Przez ponad 15 lat zarządzał zespołami i był trenerem wewnętrznym w firmie Onet.pl i Zumi.pl, gdzie wdrażał autorskie programy z zakresu zarządzania, negocjacji, budowania zespołów, a także wykorzystania technik wywierania wpływu i skutecznej argumentacji (1500 godzin praktycznych szkoleń i warsztatów).