fbpx

Edu Polskie Regiony. Usługi też się projektuje! Wprowadzenie do Service Design

wideokonferencja
Edu Polskie Regiony. Paradyplomacja regionów: teoria i praktyka
13 września 2021
Z Komisji ds. Infrastruktury, Polityki Regionalnej oraz Środowiska ZWRP
14 września 2021
Pokaż wszystkie

Edu Polskie Regiony. Usługi też się projektuje! Wprowadzenie do Service Design

nauka zdalna

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla urzędów marszałkowskich organizowany przez Związek Województw RP w ramach z cyklu Edu Polskie Regiony pt. Usługi też się projektuje! Wprowadzenie do Service Design.

Termin: 30 września br. , godz. 9.00 0 12.00, narzędzie ZOOM.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązują zapisy w terminie do 27 września Szkolenia | Polskie Regiony

Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link udostępniający szkolenie.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 12 362 69 68.

Opis szkolenia:

W projektowaniu usług chodzi o to, żeby w oparciu o rzeczywiste potrzeby odbiorców poukładać procesy komunikacji, sprzedaży i obsługi w taki sposób, żeby usługa była pożądana przez klientów, zapewniała im świetne doświadczenie, generowała stabilne przychody i obniżała koszty. W trakcie webinaru prowadzący pokaże sposób myślenia i działania w projektowaniu usług, omówi proces, pokaże, jak analizuje się kontekst, bada potrzeby odbiorców, prototypuje i testuje. Przedstawi podstawowe zagadnienia i pojęcia, które pozwolą podejmować lepsze decyzje w tworzeniu i zarządzaniu usługami. Nie zabraknie też literatury i linków do dodatkowych źródeł wiedzy i inspiracji w odniesieniu do zarówno do sektora publicznego jak i prywatnego.

Webinar ma charakter wprowadzający, inspiracyjny i jest skierowany do osób chcących rozpocząć przygodę z projektowaniem usług i doświadczeń / chcących zaprojektować usługę i szukających metod i planu działań (poziom podstawowy).

W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań.

Prowadzenie: Wojtek Ławniczak – jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce strategów i projektantów usług biznesowych. Moderator procesów innowacyjnych, jeden z pionierów service design w Polsce. Współzałożyciel think-tanku Service Design Polska oraz Very Human Services – agencji zajmującej się badaniami i projektowaniem usług. Doradca i przedsiębiorca, inwestuje w modelu venture design. Jego klientami byli m.in. BNP Paribas, BMW, Carrefour, E.ON, ERGO Hestia, Flextronics, Gaz System, Hüppe, Hortimex, Intermarche, ista Polska, KGHM Polska Miedź, Konica Minolta, mBank, Mikomax Smart Office, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Nordzucker, PwC, Skanska, Sitech, Souter Holdings, Wheelabrator, YES Biżuteria, Volkswagen Group Polska, Grupa OLX, Europejski Bank Inwestycyjny, PAIiIZ, PARP, MSZ, Ministerstwo Infrastruktury, Europejska Agencja Obrony, Urzędy Marszałkowskie Województw: Lubelskiego, Łódzkiego, Opolskiego, Śląskiego, Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Urzędy miast: Gdańska, Poznania, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego oraz Euro 2012.