fbpx
posiedzenie komisji
Obradowała Komisja ds. Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa ZWRP
16 grudnia 2020
Adam Struzik
Jaki będzie terytorialny wymiar wsparcia Unii Europejskiej po 2020 r.
17 grudnia 2020
Pokaż wszystkie

Forum Bankowo – Samorządowe 2020 już jutro

praca zdalna

„Finansowanie JST przez banki w czasach pandemii” to temat przewodni tegorocznej edycji Forum Bankowo-Samorządowego organizowanego przez Związek Banków Polskich przy współpracy ze Związkiem Województw RP.

Ważnymi kwestiami, które zostaną podjęte w tym roku będą także: przyspieszona cyfryzacja i zrównoważone finansowanie. Czy pandemia stała się katalizatorem cyfryzacji? Czy przyspieszona cyfryzacja jest receptą na kryzys? Jak wykorzystać zrównoważone finansowanie do rozwoju? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć zaproszeni prelegenci ze świata samorządów i bankowości.

Webinaria skierowane są przede wszystkim do: przedstawicieli samorządów, banków, regulatorów, przedsiębiorstw komunalnych oraz środowiska naukowego a także wszystkich zainteresowanych tematyką finansów JST

Udział w spotkaniu , które odbędzie się w formule online jest bezpłatny – zachęcamy do rejestracji  www.alebank.pl/fbs

Do udziału w Forum zaproszono liderów samorządowych (marszałkowie, starostowie, prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie oraz  skarbnicy i dyrektorzy ds. gospodarki lokalnej), a także bankowców i regulatorów oraz środowiska okołosamorządowe i okołobankowe.

Wydarzenie będzie relacjonowane w mass mediach krajowych i regionalnych.