fbpx

Konferencja Województwo podkarpackie w warunkach zmieniającego się otoczenia geopolitycznego

Z Kongresu 590
22 listopada 2022
Środki na rozwój usług społecznych w Podlaskiem
29 listopada 2022
Pokaż wszystkie

Konferencja Województwo podkarpackie w warunkach zmieniającego się otoczenia geopolitycznego

Regionalne Obserwatorium Terytorialne, znajdujące się w strukturze Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie organizuje konferencję pn. Województwo podkarpackie w warunkach zmieniającego się otoczenia geopolitycznego, która odbędzie się 9 grudnia 2022 r.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu pn. Wsparcie działalności Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego w procesie dostarczania niezbędnej wiedzy do zarządzania rozwojem regionu RPO WP 2014 – 2020 ze środków Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

Wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy. Stacjonarnie konferencja odbędzie się w hotel Hilton Garden Inn Rzeszów, al. Majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów oraz poprzez połączenie internetowe za pomocą aplikacji (link zostanie udostępniony po dokonaniu rejestracji) lub na platformie live streamingu.

Konferencja poświęcona zostanie zagadnieniom dotyczącym otoczenia geopolitycznego województwa podkarpackiego oraz kultury i jej wpływu na rozwój społeczno-gospodarczy regionu, które pozwolą na wymianę poglądów i doświadczeń w tym zakresie.

W ramach konferencji zaplanowano prezentacje przeprowadzonych w 2022 roku badań, wystąpienia prelegentów oraz panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy będą rozmawiać na temat kultury i jej wpływu na rozwój społeczno-gospodarczy województwa podkarpackiego.

Organizowane wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli różnych środowisk: rządowego, naukowego, społecznego oraz samorządu terytorialnego z terenu województwa podkarpackiego, w tym do przedstawicieli podmiotów i instytucji dysponujących wiedzą, doświadczeniem i danymi użytecznymi w procesie monitorowania zmian społeczno-gospodarczych zachodzących w regionie.

Liczba uczestników konferencji hybrydowej jest ograniczona:

  • forma stacjonarna 60 osób,
  • forma on-line 70 osób.

W przypadku zainteresowania przekraczającego liczbę przygotowanych miejsc, będzie możliwość obejrzenia konferencji (bez konieczności zgłaszania swojego udziału) na platformie live streamingu (link do wydarzenia będzie dostępny na stronie internetowej Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego w zakładce Konferencje).

Osobami do kontaktu w przedmiotowej sprawie są Pani Aleksandra Mucha tel. 17 743 32 26, adres e-mail: a.mucha@podkarpackie.pl oraz Pani Lucyna Rybarska-Magoń tel.17 743 32 38, adres e-mail: l.magon@podkarpackie.pl

Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego!

 

 

Link do rejestracji w formie stacjonarnej

Link do rejestracji w formie on-line