fbpx

Konkurs DNA – bo pomaganie mamy w genach

Trzecia tura naborów CEF Digital
13 listopada 2023
Zapisy na konferencję „Samorządy Nie Marnują”
14 listopada 2023
Pokaż wszystkie

Konkurs DNA – bo pomaganie mamy w genach

Celem konkursu DNA jest wyróżnienie Liderów, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w działaniach ekologicznych, społecznych i promujących uczciwe zarządzanie.

Ten rok jest wyjątkowy pod wieloma względami dla naszego kraju. Polska ma moc. Zasoby, możliwości i najlepsze w swojej historii perspektywy. Wystarczy po nie sięgnąć. Tu i teraz. Dla lepszego świata i lepszego biznesu. Celem konkursu DNA jest wyróżnienie Liderów, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w działaniach ekologicznych, społecznych i promujących uczciwe zarządzanie. Takie działania przywracają wiarę w bezinteresowne dobro i powinny być odpowiednio nagłaśniane. Dlatego nagroda DNA będzie wyróżniała dwie grupy podmiotów – firmy i NGOSy w trzech kategoriach:

  • działania ekologiczne
  • pomoc społeczna
  • uczciwe zarządzanie

Jury konkursu wyłoni trójkę finalistów w każdej grupie, a Laureatów konkursu internauci w głosowaniu na portalach internetowych.

Nagrody DNA zostaną wręczone 4 grudnia 2023 r. podczas uroczystej Gali Wieczornej zamykającej Kongres ESG Polska Moc Biznesu. Gala zostanie uświetniona występami polskich artystów i podobnie jak cały Kongres otrzyma wsparcie szerokiej kampanii promocyjnej w mediach ogólnopolskich.

Kto może wziąć udział w konkursie? Firmy i organizacje pozarządowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 listopada 2023 r. Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać na adres partnerzy@polskamocbiznesu.pl

Szczegóły na stronie: https://polskamocbiznesu.pl/articles/dna-bo-pomaganie-mamy-w-genach-konkurs