fbpx

Posiedzenie Konwentu Przewodniczących Sejmików Województw RP

Obradowało Regionalne Forum Inteligentnych Specjalizacji
20 września 2022
Posiedzenie Konwentu Marszałków Województw RP
20 września 2022
Pokaż wszystkie

Posiedzenie Konwentu Przewodniczących Sejmików Województw RP

21 września br. w Janowie Podlaskim odbędzie się posiedzenie Konwentu Przewodniczących Sejmików Województw RP.

Będzie to pierwsze posiedzenie Konwentu podczas lubelskiej prezydencji.

 

– Przez najbliższe pół roku Lubelszczyzna stanie się miejscem najważniejszych dyskusji, rozmów oraz wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami samorządów. Jestem przekonany, że wypracowane tu wspólnie rozwiązania przełożą się na realną poprawę jakości życia mieszkańców reprezentowanych przez nas województw, ale także dadzą impuls do dalszego, dynamicznego ich rozwoju.

Miło będzie mi gościć Państwa w szczególnie bliskim mi Janowie Podlaskim, miejscowości położonej na malowniczym Podlasiu Południowym. W krainie pełnej spokoju i harmonii, nieskażonej przemysłem natury, oraz unikatowej kultury, która uchodzi za jeden z najbardziej atrakcyjnych przyrodniczo regionów Polski.

Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia pięknej ziemi lubelskiej, poznania malowniczych szlaków, czerpania z bogatej tradycji, zasmakowania lokalnych specjałów oraz skorzystania ze sławnej już gościnności jej mieszkańców. Wierzę, że czas spędzony w tym wyjątkowym miejscu pozwoli Państwu odetchnąć od zgiełku cywilizacji oraz uzupełnić pokłady energii. – mówi Jerzy Szwaj, Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Microsoft Word – HARMONOGRAM konwent przewodnicz cych (lubelskie.pl)

 

Foto: Hotel Zamek Janów Podlaski