fbpx

Świętokrzyskie. Konferencja edukacyjna „Z przedsiębiorcą na Ty”

O sytuacji na rynku zbóż w Świętokrzyskiem
13 stycznia 2023
Mistrzostwa świata w bilardzie w Świętokrzyskiem
31 stycznia 2023
Pokaż wszystkie

Świętokrzyskie. Konferencja edukacyjna „Z przedsiębiorcą na Ty”

Ponad 100 uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa świętokrzyskiego weźmie udział w konferencji edukacyjnej pn. ,,Z przedsiębiorcą na Ty”, organizowanej przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego – Kancelarią Sejmiku. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia o godz. 10:00 w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Konferencja, odbywająca się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Świętokrzyskiego i Przewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, ma na celu zainteresowanie młodych ludzi tematyką przedsiębiorczości, motywowanie ich do podejmowania pierwszych kroków na rynku pracy oraz pokazanie, że sukces w Świętokrzyskiem jest możliwy. W programie m.in. panel ekspercki – Jak stać się przedsiębiorcą, czyli sukces „na swoim” przed 30. rokiem życia?, sesja warsztatowa  – Od startupu do listy Forbes ’a , której efektem będzie wybór najlepszego biznesplanu.

Partnerami wydarzenia są: Świętokrzyski Związek Pracodawców prywatnych Lewiatan, Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Kielecki Park Technologiczny i Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Program Konferencji z Przedsiębiorcą na Ty