fbpx

XVII Ogólnopolska Konferencja BGK dla JST

Forum Inteligentnego Rozwoju a współczesne wyzwania i szanse stojące przed samorządami
28 maja 2024
Webinar Nowe wyzwania w administracji publicznej
11 czerwca 2024
Pokaż wszystkie

XVII Ogólnopolska Konferencja BGK dla JST

XVII Ogólnopolska Konferencja BGK dla JST

W dniach 25-26 czerwca 2024 roku odbędzie się w Warszawie XVII konferencja BGK dla Jednostek Samorządu Terytorialnego. To doskonała okazja dla wszystkich samorządowców, by się spotkać, porozmawiać i wymienić doświadczeniami. To także ogromna dawka praktycznej wiedzy. Partnerem wydarzenia jest Związek Województw RP.

To kolejna konferencja zorganizowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego, a tegorocznemu wydarzeniu przyświeca hasło: Dwie dekady w Unii Europejskiej. Przeszłość i przyszłość finansowania JST.

Warto podkreślić, że patronat honorowy nad konferencją objął Prezes Rady Ministrów. Premier Donald Tusk będzie także jednym z gości konferencji.

W programi nie zabraknie wykładów i paneli dyskusyjnych nawiązujących swoją tematyką do rozwoju regionalnego czy funduszy unijnych. Już pierwszego dnia, w ramach bloku tematycznego SAMORZĄDY A ŚRODKI UE – DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY, odbędzie się dyskusja, w której udział weźmie między innymi Olgierd Geblewicz – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Przewodniczący Związku Województw Rzeczpospolitej Polskiej.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z programem konferencji, który jest dostępny na stronie konferencjajst.pl

Nastomiast informacje o terminach i zapisach są dostępne tutaj: https://xvii-ogolnopolska-konferencja-bgk-dla-jst.konfeo.com/pl/groups

Związek Województw RP serdecznie zaprasza do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.