fbpx

Edu Polskie Regiony. Praca w zespole rozproszonym – wstęp do zagadnienia

Obradował Zespół ds. Infrastruktury KWRiST
3 grudnia 2021
Sukces ZWRP. Wspólna Polityka Rolna pozostaje w rękach regionów
7 grudnia 2021
Obradował Zespół ds. Infrastruktury KWRiST
3 grudnia 2021
Sukces ZWRP. Wspólna Polityka Rolna pozostaje w rękach regionów
7 grudnia 2021
Pokaż wszystkie

Edu Polskie Regiony. Praca w zespole rozproszonym – wstęp do zagadnienia

16 grudnia br. w godzinach 9:00 – 12:00 odbędzie się bezpłatne szkolenie pt. Praca w zespole rozproszonym – wstęp do zagadnienia. Webinar organizuje Związek Województw RP w ramach projektu Edu Polskie Regiony.

Będzie to pierwszy z cyklu webinarów poświęconych zarządzaniu zespołami rozproszonymi i będzie stanowił wstęp do zagadnienia. Omówione zostaną zmiany jakie od dłuższego czasu zachodzą na świecie, ale także wyznawania związane z pandemia. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, czym są zespoły rozproszone, jakie są ich zalety, ale także jakie powodują zagrożenia.

Przedstawione zostaną także wskazówki dotyczące efektywnej pracy w takim zespole. Uczestnicy zapoznani zostaną z kilkoma narzędziami, które mogą znacznie ułatwić pracę w zespole rozproszonym.

Spotkanie odbędzie  na platformie ZOOM.

Udział w webinarium jest nieodpłatny. Obowiązują zapisy przez stronę www, zakładka szkolenia – należy wybrać właściwe szkolenie.

Szkolenia | Polskie Regiony

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link udostępniający szkolenie.

Zgłoszenia można nadsyłać do 14 grudnia br.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 12 362 69 68.

Informacje o prowadzącym:

Justyna Jaśkowiec – przez 10 lat pracowała jako Team Leader odpowiedzialny za budowanie zespołów oraz szkolenie pracowników do efektywnej pracy zespołowej – w środowisku stacjonarnym oraz online. Jako trener wewnętrzny i zewnętrzny była odpowiedzialna za usprawnienie procesu komunikacji podczas pracy z międzynarodowym klientem (zarówno podczas codziennej pracy, jak i w trakcie transferu procesów do Polski z innych jednostek zależnych zlokalizowanych na całym świecie). W pracy trenera najbliższe są jej aspekty związane z pracą w międzykulturowym środowisku oraz efektywną komunikacją.

Absolwentka Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, Studiów Podyplomowych z Rachunkowości na Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki oraz Szkoły Trenerów Wszechnica UJ w Krakowie. Certyfikowany konsultant MaxieDISC (badający style zachowań) oraz Braincore (określający profil poznawczy).