fbpx

Marszałek województwa podlaskiego zaprasza na koncert walentynkowy

joga
Na Podlasiu fundusze unijne dla seniorów
27 stycznia 2021
wideokonferencja
Konwent Marszałków w Podlaskiem
18 lutego 2021
Pokaż wszystkie

Marszałek województwa podlaskiego zaprasza na koncert walentynkowy

walentynki

Już w najbliższą niedzielę (14.02) o godzinie 20:00 w urokliwych wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej (OiFP) w Białymstoku usłyszymy najpiękniejsze piosenki o miłości! Na żywo zaśpiewają je m.in. Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Eleni, Sławomir, Golec uOrkiestra czy Michał Wiśniewski. Koncert będzie transmitować Telewizja Polsat. O szczegółach wydarzenia informowali w środę (10.02) marszałek Artur Kosicki, p.o. dyrektora OiFP prof. Violetta Bielecka, znana doskonale polskiej publiczności wokalistka Paulla i reżyser koncertu Bolesław Pawica

Do obejrzenia koncertu w Operze i Filharmonii Podlaskiej marszałek województwa zaprosił przedstawicieli personelu medycznego, a także służb, które codziennie pomagają mieszkańcom województwa w zmaganiach z pandemią – żołnierzy 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, strażaków, policjantów, pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa. Koncert będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce.

Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Jurek Mielewski. Transmisja koncertu rozpocznie się o godzinie 20:00, w niedzielę 14 lutego w Telewizji Polsat.

Współorganizatorami koncertu są Województwo Podlaskie oraz Opera i Filharmonia Podlaska.

Źródło: www.wrotapodlasia.pl