fbpx

Nowoczesne rozwiązania w publicznym transporcie zbiorowym w jst. Konferencja NIST

mikrofon
Wysłuchania dla Krajowego Planu Odbudowy
18 marca 2021
laptop
Zamówienia publiczne na systemy informatyczne – konsultacje Rekomendacji UZP
18 marca 2021
Pokaż wszystkie

Nowoczesne rozwiązania w publicznym transporcie zbiorowym w jst. Konferencja NIST

autobus

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na konferencję nt. „Nowoczesne rozwiązania w publicznym transporcie zbiorowym w jst”, która odbędzie się 8 kwietnia br. w godz. 10.00-14.00.

Celem wydarzenia jest przybliżenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych przez jednostki samorządu terytorialnego w publicznym transporcie zbiorowym. Spotkanie obejmować będzie trzy sesje tematyczne, z których pierwsza poświęcona zostanie możliwościom finansowania przez jednostki samorządu terytorialnego działań na rzecz rozwoju niskoemisyjnego transportu publicznego oraz przeciwdziałaniu i zmniejszeniu negatywnego oddziaływania transportu na środowisko. W drugiej sesji dedykowanej innowacjom w zarządzaniu transportem w jst zaprezentowane zostaną m.in. wyniki badania ankietowego przeprowadzonego przez NIST nt. „Nowoczesne rozwiązania w transporcie publicznym w jst”. Trzecią sesję stanowić będzie panel dyskusyjny z udziałem czterech prezydentów miast realizujących projekty z zakresu niskoemisyjnego transportu publicznego.

Wydarzenie z uwagi na sytuację epidemiologiczną oraz istniejące obostrzenia dostępne będzie w formule on-line dla osób, które do dnia 29 marca br. zarejestrują się na konferencję poprzez formularz rejestracyjny dostępny tu: Konferencja on-line nt. „Nowoczesne rozwiązania w publicznym transporcie zbiorowym w jst” – 8 kwietnia 2021 r. – Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego (nist.gov.pl)

Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji na wpisanie poprawnego adresu  e-mail, na który zostanie przesłane zaproszenie z linkiem udostępniającym konferencję.

Dodatkowych informacji udziela Pani Agnieszka Hermel Kierownik zespołu do spraw realizacji projektów, analiz i działalności wydawniczej, tel. +48 500 165 787, agnieszka.hermel@nist.gov.pl